05 stycznia 2024
                                            Wesele Mileny & Pawła - Metalurgia

Milena i Paweł na co dzień mieszkają w Warszawie. Swój ślub i wesele postanowili jednak zorganizować w rodzinnych stronach - Radomsku.

W wrześniowa sobotę towarzyszyliśmy im w ich wyjątkowym dniu. Wykonaliśmy dla nich pamiątkę w postaci zdjęć oraz filmu. Prezentujemy reportaż

z tego wyjątkowego dnia.

 

Przygotowania Pawła odbyły się we wnętrzach klimatycznego Hotelu Metalurgia. Pokoje w stylu loftowym idealnie wpasowały się w męskie przygotowania ślubne. Milena na swoje przygotowania wybrała natomiast dom rodzinny. Ceremonia zaślubin odbyła się w kameralnym drewnianym kościółku. Na przyjęcie ślubne Para Młoda zaprosiła swoich gości do Restauracji w Hotelu Metalurgia w Radomsku. Miejsce to tworzy niepowtarzalny industrialny klimat, nawiązujący do historii budynków, które posłuży jako baza do powstania Hotelu i sal bankietowych. Po zmroku towarzyszyliśmy Młodej Parze w specjalnie przygotowanej przez Milenę piłkarskiej niespodziance dla Pawła, który kiedyś sam był piłkarzem, a obecnie jest kibicem Legii Warszawa. Jej zwieńczeniem było wspólne zdjęcie przy blasku zimnych ogni.

 

 

 

 

Miejsce: Metalurgia, Radomsko

Suknia: Daria Karlozi

Buty Mileny: Kotyl

Biżuteria: Novia Blanca

Garnitur: Lavard

Buty Pawła: Ryłko

Obrączki: Kruk

Zespół: Exan Band

primeart.pl wszelkie prawa zastrzeżone