Materiał prosto z aparatu wygląda najczęściej nieciekawie, dlatego kolorujemy zdjęcia i filmy według przyjętych przez nas standardów, dzięki czemu nasze prace wyróżniają się żywymi, nasyconymi kolorami, niedostępnymi przy standardowych ustawieniach.

10. Nasze materiały są poddawane starannej obróbce kolorystycznej.

Mając duże doświadczenie w branży ślubnej, minimalizujemy ryzyko popełnienia błędu, kiedy pojawią się elementy nieszablonowe, które mniej doświadczonym osobom mogą sprawić problemy.

9. Większość wesel jest podobnych, ale żadne nie jest takie samo.

W dzisiejszych czasach rynek dronów jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu znajdziemy w nim drony oferujące obraz o bardzo zróżnicowanej jakości. Dzięki temu, że posiadamy uprawnienia do wykonywania lotów dronami wyższych kategorii, stosujemy takie, które oferują matryce obrazu o wysokich standardach, co daje lepszy obraz, szczególnie przy mniej korzystnych warunkach atmosferycznych.

8. Mamy uprawienia do latania dronami.

Doskonale znamy wymagania stawiane nam przy pracy w kościele, dlatego ukończyliśmy kursy liturgiczne pozawalające na pracę w czasie uroczystości kościelnych.

7. Posiadamy licencje na rejestrowanie uroczytości kościelnych.

Czas świetności filmów FullHD już minął, dlatego oferujemy jakość 4-krotnie wyższą niż klasyczne FullHD. 

6. Filmujemy w jakości 4K Ultra HD

Mamy świadomość, że film to nie tylko obraz ale i dźwięk. Używane przez nas rejestratory pozwolą połączyć krystaliczny obraz ze świetnym dźwiękiem, dzięki czemu oglądając film będziecie mogli poczuć się jak w kinie.

5. Używamy kilku rejestratorów dźwieku.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma inny gust, dlatego staramy się, aby dobrze poznać Wasze potrzeby, dzięki czemu dostaniecie materiał, z którego będziecie zadowoleni i do którego będziecie z radością wracać.

4. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta.

Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed utratą materiału.

3. Nasze aparaty rejestrują obraz na dwie karty jednocześnie.

Zdajemy sobie sprawę, że reportaży ślubnych czy komunijnych nie da się powtórzyć, dlatego staramy sie redukować niemal do zera ryzyko awarii sprzętu.

2. Zawsze posiadamy zapasowy sprzęt na wypadek awarii.

Dzięki temu posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, które zapewniają wysoką jakość usług.

1. Od wielu lat działamy na rynku fotograficzno-filmowym.

Dlaczego my?

primeart.pl wszelkie prawa zastrzeżone