23 listopada 2023
                                      Andżelika i Mateusz - Verona - Szczyrk

Przy ulicy Górskiej 2, w sąsiedztwie malowniczego krajobrazu gór, znajduję się sala Verona, ulubione miejsce par młodych na wesela w Szczyrku. Jej wnętrza, wypełnione światłem, przeszkleniami i kryształami, oczarują niejedną parę młodą.

 

Zacznijmy jednak od początku. Andżelika i Mateusz – bohaterowie dzisiejszej historii miłosnej - mieszkają na śląsku, jednak zdecydowali się zorganizować swój najpiękniejszy dzień właśnie w Szczyrku. Przygotowania odbyły się w wnętrzach klimatycznego hotelu Verona. Chyba każdy fotograf ślubny doceni estetyczne wnętrza i piękne detale, które nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru.

Na początku uchwyciliśmy idealnie skomponowane detale oraz przygotowania Mateusza. Andżelice w wyjątkowej chwili przygotowań towarzyszyła mama oraz najlepsza przyjaciółka Iza. Nie zabrakło toastu szampanem, humoru i uśmiechu.

 

Podczas reportażu ślubnego mieliśmy zaszczyt uwiecznić niezwykle wzruszający ślub w Świątyni Apostołów Piotra i Pawła w Szczyrku. Która zachwyca nowoczesną architekturą, przeszkleniami oraz przestronnym wnętrzem. Tuż po uroczystości uczestnicy wesela udali się do sali Verona. Para Młoda rozpoczęła zabawę weselną przepięknym pierwszym tańcem. Taniec ten był wyjątkowy, ponieważ piosenkę, którą wybrali Andżelika i Mateusz wykonał sam Marcin Kłosowski - jej autor. Ogromne zaskoczenie i wzruszenie na twarzach pary młodej pokazało, jak wyjątkowa była to dla nich niespodzianka.

 

To nie był koniec występów na weselu dlatego, że wśród gości również nie zabrakło talentów muzycznych. Występ przyjaciółki pary młodej z niesamowitym i hipnotyzującym głosem, która zaśpiewała kilka utworów Tiny Turner. Męska część gości również miała swojego reprezentanta, który świetnie czół się w utworach zespołu Dżem.

 

Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z rodziną, mini sesji pary młodej oraz biesiady góralskiej.

 

Cieszymy się, że mogliśmy być razem z Wami.

 

Życzymy dużo miłości!

 

 

Miejsce: Verona,Szczyrk

Suknia: WhiteDiva

Buty Andżeliki: Lasoscki

Biżuteria: Briju

Makijaż: Kameleon Karolina Trybuś

Fryzura: Dorota Barcik

Garnitur: Garnitex

Buty Mateusza: Lasocki

Kwiaty/Wystój: Kwiaciarnia CudaWianki

DJ: Dj Urby Arek Urbańczyk

Gość specjalny: Marcin Kłosowki

primeart.pl wszelkie prawa zastrzeżone